Flat Incrivel Ao Lado Do Aeroporto De Congonhas #Stayluvi 2

  • 27 m²

Szpital São Luiz znajduje się 2 km od Flat Incrivel Ao Lado Do Aeroporto De Congonhas #Stayluvi 2 São Paulo o powierzchni 27 m², natomiast Capital znajduje się w pobliżu. Apartament oferuje Wi-Fi oraz prywatny parking samochodowy dla osób podróżujących samochodem.

We Flat Incrivel Ao Lado Do Aeroporto De Congonhas #Stayluvi 2 znajduje się również 1 łazienka.

Położony w dzielnicy Campo Belo, ten apartament oferuje szybki dostęp do lotnisa Congonhas, w ciągu 5 min jadąc samochodem. Popularne miejsca w okolicy to Muzeum Czarnoskórej Ludności Brazylii w prawie 4 km. Pomnik Flag leży w prawie 6 km stąd.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Flat Incrivel Ao Lado Do Aeroporto De Congonhas #Stayluvi 2 São Paulo
Studio 5 Min From Congonhas Airport Sp Expo 15 Min
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio 5 Min From Congonhas Airport Sp Expo 15 Min

10
Wyjątkowy 3 opinie
850 m od nieruchomości
Ap 4 Pessoas Aeroporto Congonhas Com Ar Condicionado
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ap 4 Pessoas Aeroporto Congonhas Com Ar Condicionado

9.6
Wyjątkowy 21 opinii
878 m od nieruchomości
Campo Belo, Studio Prox Congonhas E Berrini, Com Ar-Condicionado, Cortinas Blackout, Espaco De Home Office, Piscina, Academia E Coworking
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Campo Belo, Studio Prox Congonhas E Berrini, Com Ar-Condicionado, Cortinas Blackout, Espaco De Home Office, Piscina, Academia E Coworking

1.3 km od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Przechowalnia bagażu

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Flat Incrivel Ao Lado Do Aeroporto De Congonhas #Stayluvi 2 akceptuje zwierzęta?
      Niestety Flat Incrivel Ao Lado Do Aeroporto De Congonhas #Stayluvi 2 nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Flat Incrivel Ao Lado Do Aeroporto De Congonhas #Stayluvi 2 São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij